skip to main
|
skip to sidebar
niedziela, 28 marca 2010
Kolegi Tata był z syna
d
umny za każdym razem i nieważne czy kolega robił coś źle czy dobrze.
Skończyło się to źle ......
Kolega przerósł Tatę
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Mama MiKazała
Obserwatorzy
Archiwum bloga
▼
2010
(6)
►
kwietnia
(3)
▼
marca
(3)
Emostan
Kolegi Tata był z syna dumny za każdym razem i nie...
Mama MiKazała ale sam będę prowadził!
O mnie
Mjau_mhm
Skromny
Wyświetl mój pełny profil
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz