skip to main
|
skip to sidebar
niedziela, 4 kwietnia 2010
Amierniczy wzrok
Kolegi
Ma
MA:
tY
stanowczo za dużo pijesz synku!
Kolega:
Mamo
jeszcze nie
wypiłem
nigdy tyle żeby płakać i szczać
wódk
ą jednocz
e
ście.....
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Mama MiKazała
Obserwatorzy
Archiwum bloga
▼
2010
(6)
▼
kwietnia
(3)
ataaaaaaaaaaaaaaaaak
Amierniczy wzrok
Czerwone P.O.D.-y i R.O.D.-y
►
marca
(3)
O mnie
Mjau_mhm
Skromny
Wyświetl mój pełny profil
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz