piątek, 2 kwietnia 2010

Czerwone P.O.D.-y i R.O.D.-y



























Wielki powrót czerwonego potwora!! strzeżcie się również i Wy półki oraz lady sklepowe.....


śmiejecie się?



śmiejcie się!

2 komentarze:

  1. będzie komentarz!
    uważaj!
    Majkelu, co to za głupoty?

    MAJKEL ŁAJ?!?!?!?!?!?!?

    podpisano
    Karolina i Monika, ej.

    OdpowiedzUsuń
  2. to jest głupota ! to dzieło Brata mego niedocenione więc jet tu!!! ja doceniam : )

    OdpowiedzUsuń